מאת: ק. פון פורסם ביום: 5 ביולי, 2015

הקיץ מגיע וכולם חושבים על החופשה שלהם ומתחילים לחפש דילים לחופשות ונופש; יש המחפשים חופשות בארץ ויש המחפשים חופשות בחו"ל, בין היעדים הפופולריים כרתים בקיץ ודילים לרודוס. ביעדים אלו ניתן ליהנות מחופשת קיץ אידיאלית המשלבת בית מלון, ים, בריכה וכל הפינוקים. חופשות מסוג זו מתאימות לכל המשפחה.

כרתים הוא הגדול באיי יוון וניתן להתרשם בו משפע של אתרים ובילויים הכוללים אתרים ארכיאולוגיים, כפרים יוונים אותנטיים ומלונות מפוארים אל מול חופי ים צלולים. אוהבי האוכל יוכלו ליהנות ממיטב האוכל היווני ומסעדות אותנטיות המגישות מנות העושות שימוש במיטב התוצרת המקומית עם דגים ובשרים. רודוס הוא אי קטן יחסית לכרתים; לאורך ההיסטוריה הוא היה זירה להתקפות וכיבושים לכן הוא מלא באתרים היסטוריים כולל היסטוריה יהודית. העיר העתיקה של רודוס היא אתר מורשת עולמי אשר הוכרז על ידי אונסקו והיא יעד תיירותי מבוקש מאוד. ברודוס גם חופי ים נהדרים המתאימים לצלילה וספורט ימי. דילים לרודוס וכרתים בקיץ הם דבר מבוקש מאוד.

איך ניתן לחסוך כסף בחופשה המשפחתית?

אמנם כולם להוטים לצאת לחופשה אך במקביל כולם גם רוצים לחסוך כסף, לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. כל דולר שתחסכו בטיסה או במלון הוא בסופו של דבר דולר שתוכלו להשקיע בביקור באטרקציות בחופשה או קניית מתנות. מסיבה זו משפחות רבות בוחרות בחופשה הכל כלול בחו"ל המאפשרת להם לחסוך בכסף. כאשר יוצאים לקלאב ביוון במודל של הכל כלול זוהי הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף. אתם משלמים מראש על חבילה הכוללת טיסה, מלון וכול מה שקלאב ביוון יכול להציע. ככה אתם לא נכנסים לבור הוצאות ללא תחתית בו אתם משלמים ביוקר על כל פעם שתרצו לאכול ארוחות בוקר למשל.

עוד דרך אשר יכולה לחסוך  לכם כסף בחופשה המשפחתית היא דילים של הרגע האחרון כפי שמציעים ב -גטאיטאול. הרבה פעמים סוכנויות הנסיעות על מנת למלא מקומות בטיסות ובבתי המלון מציעות לכם דילים של הרגע האחרון. למשל כאשר נשארו כמה מקומות בדילים לרודוס, סוכנות הנסיעות תעדיף להוריד את המחירים ברגע האחרון מאשר להישאר עם מקומות פנויים במטוס. ככה סוכנויות הנסיעות מצמצמות את ההפסדים שלהן ואת מרווחים דילים לרודוס או מקומות אחרים בזיל הזול.

קופונים לחופשות ונופש, כפי שמציעים בגיטאיטאול הם דרך מעולה למצוא הנחות ודילים של הרגע האחרון. ניתן למצוא קופונים לרודוס ודילים לחופשות ונופש באתרים רבים בעולם. ב GetItAll  תוכלו למצוא מבחר של קופונים לקלאב ביוון במחירים האטרקטיביים ביותר. GetItAll  עושה את הכול על מנת להבטיח לכם רק את הדילים של המלונות השווים ביותר בהם תוכלו ליהנות מחופשה רגועה.

 דילים לחופשות ונופש, דילים לרודוס, חופשה הכל כלול בחו"ל, כרתים בקיץ, קופונים לחופשות ונופש, קופונים לרודוס, קלאב ביוון, GetItAll, גטאיטאול, דילים של הרגע האחרון

Facebook Twitter Linkedin Digg

הוסף תגובה !

ניתן להשתמש בתגיות הבאות: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>