מאת: ק. פון פורסם ביום: 10 בדצמבר, 2012

2011 חלפה פרחה לה ובמהלכה כולנו הטמענו שמסתובבים אתרים כמו ביי2,באליגם וגרופון שבעזרתם החיים שלנו יכולים להיהפך לקצת זולים יותר. נכון שאף אחד מאיתנו לא נהיה פתאום עשיר מהטרנד הזה אבל היה נעים להיזכר שמסעדת קולומבוס עדיין בחיים ושמדיקל הילינג ספא עדיין מורידים שיער מכל מיני מקומות אינטימיים בגוף.

אם ב2009 מישהו היה אומר לי שאני אכנס למסעדת יוקרה עם חתיכת נייר ואשלם איתה לא הייתי מבין על מה הוא מדבר. בעצם, אם מישהו היה אומר לי שאכנס בכלל למסעדת יוקרה לא הייתי מאמין לו. אבל הקופונים, פרט לעובדה שגרמו למדפסות שלנו להתקלקל משימוש מוגבר חשפו אותנו לבתי עסק שלא היינו נחשפים אליהם בחיים אילולא כל הטרנד הזה של הקופונים.
לא מאמין שהייתי אוכל בקורדליה, לא הייתי יודע שיש עדן טבע מרקט ליד מגדלי יו ובמקום הערבים החביבים שבילית בסאקורה,קיטשןמרקט ואפילו הארוחה המטורפת בפושקין היו מוחלפות בעוד ערב מול הטלוויזיה או בפלאפל השכונתי. סביר להניח שגם עור הפנים והרגליים שלי היה מוזנח הרבה יותר אילולא GetItAll היו מציגים לי את כל העסקאות האלה.
אז הפלא ופלא, למרות שהתחלתי להסתובב בעיר עם ניירות שמקנים לי 50 אחוז הנחה המינוס בבנק גדל וכל הכסף שהיה אמור להיחסך טמון בבטן שלי ובעור הפנים המבהיק שלי. אז לרגל סיום השנה, החלטתי לפתוח את הבלוג הזה ולנסות לכתוב על החוויות שמתרחשות בחיי בזמן שאני מקפץ לי מקופון לקופון.

אני מקווה שתהנו מהמסע הזה שלי כמו שאני נהניתי מקופונים של 2011.

Facebook Twitter Linkedin Digg

4 תגובות ל “סוף והתחלה”

  1. מאת חגית:

    מעניין

  2. מאת יד שניה:

    מאוד מעניין

  3. I just hope whoever writes these keeps wiirtng more!